Postępowanie zakończone 2026-06-08
Budowa terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym
Gmina Dobrzyniewo Duże
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257221
- Zamawiający
- Gmina Dobrzyniewo Duże
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - Część nr 1 - 10.06.2026.xlsx
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - Część nr 2 - 10.06.2026.xlsx
- Przedmiar Przedmiar - Część nr 1 - 10.06.2026.xlsx
- Przedmiar Przedmiar - Część nr 2 - 10.06.2026.xlsx
- STWiOR STWiORB_Nawierzchnia z betonu JAMISTEGO.pdf
- SWZ SWZ - Rir.271.39.2026-sig.pdf
- Formularz Załącznik nr 1A do SWZ- Formularz ofertowy Część 1.doc
- Formularz Załącznik nr 1B do SWZ- Formularz ofertowy Część 2.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie nr 1.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie nr 2.pdf
- Inny 2026.06.03 Zmiana terminu-sig.pdf
- Inny 2026.06.10 Wyjaśnienia SWZ nr 1-sig.pdf
- Inny 2026.06.10 Wyjaśnienia SWZ nr 2-sig.pdf
- Inny Załączniki nr 2,4-8 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 10A do SWZ - Kosztorys ofertowy - Część 1.xlsx
- Inny Załącznik nr 10B do SWZ - Kosztorys ofertowy - Część 2.xlsx
- Inny Załącznik nr 3A do SWZ - PPU - Część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3B do SWZ - PPU - Część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 9A i 9B do SWZ.7z
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzyniewo Duże
- Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy Urzędzie Gminy w Dobrzyniewie Dużym
- Budowa budynku magazynowo - garażowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
- Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych o długości 454,00 m, położonej na terenie gminy Dobrzyniewo Duże, w obrębie Borsukówka, na działkach o nr ewid. 74 i 117
- Usługa nadzoru inwestorskiego nad budową drogi dojazdowej do terenów turystyczno-rekreacyjnych
- Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej w m. Krynice (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości ok. 0,420 km w ramach Funduszu Sołeckiego wsi Krynice