Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy Urzędzie Gminy w Dobrzyniewie Dużym
Gmina Dobrzyniewo Duże
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413446
- Zamawiający
- Gmina Dobrzyniewo Duże
- Główny kod CPV
- 45321000-3 — Izolacja cieplna
- Miejsce wykonania robót
- Dobrzyniewo Duże, pow. białostocki, woj. podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Rir.271.72.2026-sig.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 2,4-8 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ.7z
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ/PRZEDMIAR/2026820-osrodek-zdrowia-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ/PRZEDMIAR IE/Przedmiar IE Ośrodek Zdrowia.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/PB/A1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/PB/A2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/PB/OPIS DO BUDOWLANEGO OŚRODEK ZDROWIA DD.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A4.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A5.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A6.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A7.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/A8.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/D1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/E1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/OPIS DO WYKONAWCZEGO OŚRODEK ZDROWIA DD.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/WS1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ/STWIOR.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/ATŚE I PCHE OŚRODEK ZDROWIA/ATŚE Ośrodek zdrowia Dobrzyniewo Duże.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/ATŚE I PCHE OŚRODEK ZDROWIA/PCHE Ośrodek zdrowia Dobrzyniewo Duże.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/WS2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/wykonawczy/WS3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzyniewo Duże
- Budowa budynku magazynowo - garażowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
- Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych o długości 454,00 m, położonej na terenie gminy Dobrzyniewo Duże, w obrębie Borsukówka, na działkach o nr ewid. 74 i 117
- Usługa nadzoru inwestorskiego nad budową drogi dojazdowej do terenów turystyczno-rekreacyjnych
- Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej w m. Krynice (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości ok. 0,420 km w ramach Funduszu Sołeckiego wsi Krynice
- Budowa terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym