Postępowanie zakończone 2026-07-15
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych o długości 454,00 m, położonej na terenie gminy Dobrzyniewo Duże, w obrębie Borsukówka, na działkach o nr ewid. 74 i 117
Gmina Dobrzyniewo Duże
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314753
- Zamawiający
- Gmina Dobrzyniewo Duże
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Rir.271.55.2026-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 5,6,7,9 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna.7z
- Przedmiar Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/1. Projekt wykonawczy/Opis Borsukówka.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/1. Projekt wykonawczy/Rys.1 Orientacja Borsukówka.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/1. Projekt wykonawczy/Rys.2 PS Borsukówka.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/1. Projekt wykonawczy/Rys.3 przekroje normalne Borsukówka.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/SST Borsukówka.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - dokumentacja techniczna/1. Projekt wykonawczy/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzyniewo Duże
- Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy Urzędzie Gminy w Dobrzyniewie Dużym
- Budowa budynku magazynowo - garażowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
- Usługa nadzoru inwestorskiego nad budową drogi dojazdowej do terenów turystyczno-rekreacyjnych
- Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej w m. Krynice (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości ok. 0,420 km w ramach Funduszu Sołeckiego wsi Krynice
- Budowa terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym