Postępowanie zakończone 2026-07-01
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej w m. Krynice (gm. Dobrzyniewo Duże) o długości ok. 0,420 km w ramach Funduszu Sołeckiego wsi Krynice
Gmina Dobrzyniewo Duże
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303658
- Zamawiający
- Gmina Dobrzyniewo Duże
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - RIR.271.49.2026-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobrzyniewo Duże
- Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy Urzędzie Gminy w Dobrzyniewie Dużym
- Budowa budynku magazynowo - garażowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
- Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych o długości 454,00 m, położonej na terenie gminy Dobrzyniewo Duże, w obrębie Borsukówka, na działkach o nr ewid. 74 i 117
- Usługa nadzoru inwestorskiego nad budową drogi dojazdowej do terenów turystyczno-rekreacyjnych
- Budowa terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym