Postępowanie zakończone 2026-06-29
„Budowa Dyspozytorni Medycznej na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją.
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286824
- Zamawiający
- POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – PFU– część jawna.pdf
- SWZ BL-XII.272.3.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ).pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty_wersja edytowalna.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny _corrupt_10937444.bin
- Inny _corrupt_13920912.bin
- Inny _corrupt_20335488.bin
- Inny Pozostałe załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - Zbiorcze zestawienie kosztów_wersja edytowalna.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne (PPU).pdf
- Inny Załącznik nr 8b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – DNSH – zasada nieczynienia znaczącej szkody środowisku.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) CZĘŚĆ OGÓLNA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa oraz remont budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku wraz z opcjami
- Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku