Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404880
- Zamawiający
- POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Gdańsku
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt załącznik nr 10 do PFU - zdjęcia stanu istniejącego.pdf
- Projekt załącznik nr 11 do PFU - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt załącznik nr 12 do PFU - KONCEPCJA.pdf
- Projekt załącznik nr 13_1 do PFU - Image1.jpg
- Projekt załącznik nr 13_2 do PFU - image2.jpg
- Projekt załącznik nr 13_3 do PFU - image3.jpg
- Projekt załącznik nr 14 do PFU - WWIORB.pdf
- Projekt Załącznik nr 15 do PFU - Wykaz norm.pdf
- Projekt załącznik nr 1 do PFU- audyt energetyczny.pdf
- Projekt załącznik nr 2 do PFU - audyt ex-ante.pdf
- Projekt załącznik nr 3 do PFU - studium wykonalności.pdf
- Projekt załącznik nr 4 do PFU - DCP.pdf
- Projekt załącznik nr 5 do PFU - opinia geotechniczna_Gdańsk Harfowa.pdf
- Projekt załącznik nr 6 do PFU - mdci.pdf
- Projekt załącznik nr 7 do PFU - mdcp.pdf
- Projekt Załącznik nr 8a do SWZ - OPZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy.pdf
- Projekt załącznik nr 8 do PFU - wypis_uproszczony.pdf
- Projekt załącznik nr 9 do PFU - WP_KGP_Harfowa 58.pdf
- SWZ BL-XII.272.11.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne (PPU).pdf
- Formularz BL-XII.272.11.2026_Formularz oferty i Zbiorcze zestawienie kosztów_wersja edytowalna.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BL-XII.272.11.2026_Pozostałe załączniki_wersja edytowalna.doc
- Inny Załącznik nr 8b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – DNSH – zasada nieczynienia znaczącej szkody środowisku.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 70 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP