Postępowanie zakończone 2026-06-29
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa oraz remont budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku wraz z opcjami
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298018
- Zamawiający
- POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/INWENTARYZACJA - OPIS 16 07 19.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/Opis techniczny.pdf
- SWZ BL-XII.272.4.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.pdf
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ_PPU.pdf
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ_OPZ.pdf
- Formularz BL-XII.272.4.2026_Formularz oferty i ZZK w wersji edytowalnej.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BL-XII.272.4.2026_Pozostałe załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/235_251222_ INWENTARYZACJA.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/ELEWACJE-PRZEKROJE.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_1 piętro Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_2 piętro Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_3 piętro Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_4 piętro Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_parter Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_piwnica Okopowa - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/INWENTARYZACJA_piwnica Reźnicka - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/RZUT DACHU - 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/rzut strychu okopowa- 16 07 19.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/DWG/Zagospodarowanie.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/INWENTARYZACJA - OPIS 16 07 19.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/INWENTARYZACJA - PRZEKŁADKI 16 07 19.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/INWENTARYZACJA - strona tytułowa 16 07 19.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A 10 elewacja polnocna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A 11 elewacja wschodnia.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A12 elewacja poludniowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A13 elewacja zachodnia.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A14 elewacja zachodnia podworze.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A15 elewacja wschodnia podworze.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A16 przekroj b-b.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A1 piwnica rzeznicka.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A2 piwnica okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A3 parter okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A4 1 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A5 2 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A6 3 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A7 4 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A8 rzut strychu okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/A9 rzut dachu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/PDF/zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Architektura/plot.log
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E01-piwnica rzeznicka.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E02- parter-rzeznicka-piwnica-okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E03- 1pietro rzeznicka-parter okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E04- 2pietro rzeznicka-1 pietro okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E05- 3pietro rzeznicka-2 pietro okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E06- 4pietro rzeznicka-3 pietro okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E07- 4 pietro okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E08- strych okopowa.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E09- RZUT DACHU.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/E10- Rozmieszczenie przyłączy.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/logoJasneTloRGB.jpg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/DWG/Rozdzielnice elektryczne i komputerowe.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E01-piwnica rzeznicka.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E02- parter-rzeznicka-piwnica-okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E03- 1pietro rzeznicka-parter okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E04- 2pietro rzeznicka-1 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E05- 3pietro rzeznicka-2 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E06- 4pietro rzeznicka-3 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E07- 4 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E08- strych okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E09- RZUT DACHU.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/E10- Rozmieszczenie przyłączy.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/plot.log
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Elektryka/PDF/Schematy rozdzielnic.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S1 - piwnica rzeznicka - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S2 - parter-rzeznicka-piwnica-okopowa - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S3 - 1pietro rzeznicka-parter okopowa - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S4 - 2pietro rzezni-1 pietro okop-poprawiona - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S5 - 3 pietro rzeznicka-2 pietro okopowa - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S6 - 4pietro rzeznicka-3 pietro okopowa - sanitarna.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/Instalacje Sanitarne/pdf/S7 - 4 pietro okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/nowa inwentaryzacja PUW 2016.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1,2,3 DO OPZ/INW OKOPOWA 21-27/zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 DO OPZ/EKSPERTYZA-PPOZ-GD-OKOPOWA-21-25.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 DO OPZ/GD-OKOPOWA - Postanowienie WKSP WZ-5595-302-3-2016AL z 10-12-2016 .pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 5 DO OPZ/PROJEKT ODDYMIANIA.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 6 DO OPZ/1EKSPERTYZA MYKOLOGICZNA KMD.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 6 DO OPZ/sprawozdanie _Gdańsk_okopowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 10 DO OPZ/Projekt techniczny-1.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 10 DO OPZ/PUW_inst hydrantowa_przedmiar.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 10 DO OPZ/PUW- PB z uzgodnieniem.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 10 DO OPZ/STWiORB _ PUW.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 11-12 DO OPZ/ekspertyza_PUW.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 11-12 DO OPZ/GD-OKOPOWA Decyzja KMPSP PZ.52800.1.2024.9.MN z 11-07-2024 .pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 11-12 DO OPZ/WPZ.52840.123.2026_postanowienie_zmiana_terminu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 7 DO OPZ/250418 PUW_projekt_wydanie_00.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 8 DO OPZ/Badania konserwat +program prac kons OKOPOWA 21-27 GDANSK - 2.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 8 DO OPZ/Wytyczne PWKZ z 29-07-2025.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 9 DO OPZ/DECYZJA nr ZN.5142.783,2025.OT z 29.07.2025 Okopowa21-27 Gdańsk.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- „Budowa Dyspozytorni Medycznej na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją.
- Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku