Postępowanie zakończone 2026-08-04
Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347891
- Zamawiający
- POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt załącznik nr 10 do PFU - zdjęcia stanu istniejącego.pdf
- Projekt załącznik nr 11 do PFU - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt załącznik nr 12 do PFU - KONCEPCJA.pdf
- Projekt załącznik nr 13_1 do PFU - Image1.jpg
- Projekt załącznik nr 13_2 do PFU - image2.jpg
- Projekt załącznik nr 13_3 do PFU - image3.jpg
- Projekt załącznik nr 14 do PFU - WWIORB.pdf
- Projekt załącznik nr 1 do PFU- audyt energetyczny.pdf
- Projekt załącznik nr 2 do PFU - audyt ex-ante.pdf
- Projekt załącznik nr 3 do PFU - studium wykonalności.pdf
- Projekt załącznik nr 4 do PFU - DCP.pdf
- Projekt załącznik nr 5 do PFU - opinia geotechniczna_Gdańsk Harfowa.pdf
- Projekt załącznik nr 6 do PFU - mdci.pdf
- Projekt załącznik nr 7 do PFU - mdcp.pdf
- Projekt Załącznik nr 8a do SWZ - OPZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy.pdf
- Projekt załącznik nr 8 do PFU - wypis_uproszczony.pdf
- Projekt załącznik nr 9 do PFU - WP_KGP_Harfowa 58.pdf
- SWZ BL-XII.272.6.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne (PPU).pdf
- Formularz BL-XII.272.6.2026_Formularz oferty i Zbiorcze zestawienie kosztów_wersja edytowalna.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BL-XII.272.6.2026_Pozostałe załączniki_wersja edytowalna.doc
- Inny Załącznik nr 8b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – DNSH – zasada nieczynienia znaczącej szkody środowisku.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa oraz remont budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku wraz z opcjami
- „Budowa Dyspozytorni Medycznej na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją.
- Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku