Postępowanie zakończone 2026-06-12
Przeniesienie elementów teletechnicznych pomieszczeń 19 i 226 oraz rozbudowa sieci teleinformatycznej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku
POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264696
- Zamawiający
- POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - Projekt wykonawczy.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do Projektu wykonawczego ZES-01 ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do Projektu wykonawczego ZES-2_zestawienie kabli.pdf
- SWZ SWZ wraz z załącznikami.pdf
- SWZ Załącznik nr 11 do SWZ - STWiORB.pdf
- SWZ Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
- SWZ Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby art. 125 pkt. 1.docx
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie art. 125 pkt. 1 Pzp.docx
- SWZ Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- SWZ Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót.docx
- SWZ Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- SWZ Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp - grupa kapitałowa.docx
- SWZ Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie o zachowaniu poufności.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Przystosowanie i rozbudowa Wojewódzkiego Magazynu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej oraz termomodernizacja budynku przy ul. Harfowej 58 w Gdańsku w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa oraz remont budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku wraz z opcjami
- „Budowa Dyspozytorni Medycznej na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” w formule zaprojektuj i wybuduj z opcją.