Postępowanie zakończone 2026-08-03
Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349783
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Informacja o kwocie.docx
- Projekt Opis przedmiotu zamówienia.docx
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/03_przedmiar robót/Przedmiar_remont drogi dojazdowej.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/01_strona tytułowa_ROD Gwarek_pzt.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/02_opis_ROD Gwarek_pzt.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/B-1_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/B-2_PLAN_SYTUACYJNY.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/B-2_PLAN_SYTUACYJNY_skan.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/B-3_PROFIL.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/01_strona tytułowa_ROD Gwarek_PTiW.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/02_opis_ROD Gwarek_PTiW.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/D-01_PLAN_ORIENTACYJNY_PTiW.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/D-02_PLAN_SYTUACYJNY_PTiW.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/D-03_PROFILE_PTiW.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/D-04_PRZEKRÓJ_TYPOWY_PTiW.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/02_projekt techniczno-wykonawczy/D-05_PLANSZA_WYMIAROWA_PTiW.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/06_załączniki/00_strona tytułowa_ROD Gwarek_załączniki formalno-prawne.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/01_strona tytułowa_ROD Gwarek_STWiORB.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.00.00.00 Wymagania ogólne.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.01.00.00 Zdjęcie humusu lub darniny.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.02.00.00 Roboty ziemne - wykopy.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.03.00.00 Profilowanie.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.04.00.00 Podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.05.00.00 Nawierzchnia z brukowej kostki betonowej.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/05_STWiORB/D.06.00.00 Krawężniki betonowe.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/01_projekt zagospodarowania terenu/B-4_PRZEKRÓJ_TYPOWY.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/01_Mapa zasadmicza.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/02_licencja_169075.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/02_mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/03_opinia geotechniczna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/04_warunki górniczo-geologiczne.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/05_uzgodnienie z ZPWiK.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/06_załączniki/06_zaświadczenie o braku sprzeciwu.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)
- „Rozbudowa skateparku na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu przy ul. Olchowej 2” w ramach ZBO, edycja XII - wniosek P0023 Rozwój Zaborza