Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414972
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Zabrze, pow. Zabrze, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_akt.docx
- Wzór umowy Projektowane postanownienia umowy z zał.7z
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14.7z
- Inny Informacja o kwocie.docx
- Inny Projektowane postanownienia umowy z zał/PPU_akt.docx
- Inny Projektowane postanownienia umowy z zał/Załącznik nr 1 do PPU.docx
- Inny Projektowane postanownienia umowy z zał/Załącznik nr 2 do PPU.docx
- Przedmiar Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Przedmiar robót_SP14_Sala_gimnastyczna.pdf
- Projekt Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/OPIS-PT-ZABRZE.docx
- Projekt Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_02_OTE.doc
- Projekt Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_OPIS TECHNICZNY.docx
- Projekt Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_STRONA TYTUŁOWA.doc
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/BUDOWLANE__STWiORB.docx
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_ELEKTR_STRONA TYTUŁOWA _STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_ELEKTRYCZNE_STWiORB.docx
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_STRONA TYTUŁOWA _STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/WENTYLACJA-SP14_Zabrze_STWiOR.doc
- STWiOR Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/WENTYLACJA_SP14_Zabrze_STWiOR_ST.doc
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/dokumentacja zdjęciowa.odt
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/I-1 Inwentaryzacja Rzut parteru.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/I-2 Inwentaryzacja Rzut sufitu.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/I-3 Inwentaryzacja Przekrój A-A.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/I-4 Inwentaryzacja Elewacje.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/I-5 Inwentaryzacja Rozwinięcia ścian.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT1 RZUT PARTERU.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT2 PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT3 OSŁONA GRZEJNIKOWA.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT4 ZESTAWIENIE DRZWI.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT5 RZUT PODŁOGI, ROZWINIĘCIA ŚCIAN, KOLORYSTYKA.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Architektura/PT6 ROZWINIĘCIA ŚCIAN, KOLORYSTYKA.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_01_ST.doc
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE S-01.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-01.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-02.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE S-03.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-03.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-01_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-02_STEROWANIE.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-03_SCHEMAT CCTV.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-04_ROZMIESZCZENIE CCTV.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/SP14_IEN_ZMG.docx
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/ZAŁ. 1 OBLICZENIA OŚWIETLENIA PODSTAWOWEGO.pdf
- Inny Dokumentacja_sala_gimnastyczna_SP14/Branża elektryczna/ZAŁ. 2 OBLICZENIA OŚWIETLENIA AWARYJNEGO.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP