Postępowanie zakończone 2026-08-12
Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00366425
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zabrze, pow. Zabrze, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU.docx
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy PPU.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 1.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 2.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 3.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 4.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 5.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 6.docx
- Formularz Formularz ofertowy- Zadanie 7.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja o kwocie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)
- „Rozbudowa skateparku na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu przy ul. Olchowej 2” w ramach ZBO, edycja XII - wniosek P0023 Rozwój Zaborza