Postępowanie zakończone 2026-08-12
Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365444
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zabrze, pow. Zabrze, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt OPZ termomodernizacja ul. Rolnika.docx
- SWZ SWZ termomodernizacja ul. Rolnika.docx
- Wzór umowy PPU termomodernizacja ul. Rolnika.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiary robót/01_Przedmiar robót - Instalacje elektryczne.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiary robót/02_Przedmiar robót - Instalacje sanitarne.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiary robót/03_Przedmiar robót - cz. budowlana.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiary robót/04_Przedmiar robót - Wezęł cieplny.xlsx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PAB/PAB_2_Spis treści.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PAB/PAB_3_Oświadczenie.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT/PT_11_Opis techniczny - instalacje elektryczne_2026.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT/PT_13_Opis techniczny - węzeł cieplny_2026.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT/PT_2_Spis treści.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT/PT_3_Oświadczenie.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PT/PT_8_Opis techniczny - instalacje sanitarne_2026.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZD/PZD_2_Spis treści.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZD/PZD_3_Oświadczenie.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/STWIOR/STRWiOR Przedszkole Zabrze - sanitarne_2026.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/STWIOR/STRWiOR Zabrze - budowlanka_popispr.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWIOR/STRWiOR Przedszkole Zabrze - elektryczne _2026.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PAB/PAB_1_Strona tytułowa.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PAB/PAB_4_Opis architektoniczno-budowlany.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PAB/PAB_część rysunkowa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_14_Obliczenia hydrauliczne i wykaz urządzeń_2026.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_15_Wymiennik c.o.spr_2026.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_16_Wymiennik c.w.spor.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_1_Strona tytułowa.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_4_Eskpertyza techniczna obiektu.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_5_Opis techniczny_2026.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_9_Zestawienie materiałów.xls
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_118_131_elektryczna_20261.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_118_131_elektryczna_2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_118_131_elektryczna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_55_84_2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_55_84.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_93_101_sanitarna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PT/PT_część rysunkowa_wezeł.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PZD/PZD_1_Strona tytułowa.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PZD/PZD_1_Strona tytułowa_spr.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PZD/PZD_4_Opis do projektu zagospodarowania działki.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/PZD/RYS_PZD_1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/STWIOR/~$RWiOR Przedszkole Zabrze - elektryczne _2026.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/ZL/ZL_1_Strona tytułowa.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/ZL/ZL_2_Spis treści.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/ZL/ZL_3_Bioz.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)
- „Rozbudowa skateparku na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu przy ul. Olchowej 2” w ramach ZBO, edycja XII - wniosek P0023 Rozwój Zaborza