Postępowanie zakończone 2026-07-30
Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345182
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_WYGIBAJTUS_15_07_2026.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.zip
- Inny Informacja o kwocie.docx
- Inny PPU wraz z załącznikami.zip
- Wzór umowy PPU wraz z załącznikami/PPU_WYGIBAJTUS_15_07_2026.docx
- Inny PPU wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do PPU_.docx
- Inny PPU wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do PPU.docx
- Przedmiar dokumentacja projektowa/Przedmiar_WYGIBAJTUS.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PAB/PAB Pileckiego, Zabrze_dostępność.docx
- Projekt dokumentacja projektowa/PT/PT Pileckiego, Zabrze_dostępność.docx
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT Pileckiego, Zabrze_dostępność.docx
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 1.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 2.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 3.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 4.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 5.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 6.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT/PZT rys. 7.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/ST/Specyfikacja Techniczna Zabrze Pileckiego_dostępność.docx
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 2.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 4.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 5.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 6.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PAB/PAB rys. 7.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 2.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 4.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 5.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 6.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/PT/PT rys. 7.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Wizualizacja/Wizualizacja_placu_zabaw_dostępność.odt
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- „Rozbudowa skateparku na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu przy ul. Olchowej 2” w ramach ZBO, edycja XII - wniosek P0023 Rozwój Zaborza