Postępowanie zakończone 2026-07-21
Nowoczesne pracownie zawodowe bez barier w Zabrzu – przebudowa i rozbudowa Zabrzańskiego Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 58
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312867
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Opis przedmiotu zamówienia.docx
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu TED 2026-OJS123-00448465.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/TZT-1.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/TZT-2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/TZT-3.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/TZT-4.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/Opis techniczny PT 1.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/Opis techniczny PT 1_strona tytułowa.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-01.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-02.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-03.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-04.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-05.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-06.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-07.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-08.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-09.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-10.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-11.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-12.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-13.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-15.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-16.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-17.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-18.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-19.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-20.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-21.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-22.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-23.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-24.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-25.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-26.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-27.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-28.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-29.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-30.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/TA-31.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-01.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-02.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-03.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-04.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-05.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-06.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/TA-07.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pracowni komputerowej branża instalacyjna/PT-WEN-01.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pracowni komputerowej branża instalacyjna/PT-WEN-02.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/PT_WOD-2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/PT_WOD-WEN-1.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/PT sala komputerowa.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/ST sala komputerowa.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/PT winda i saitariaty.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/ST winda i sanitariaty.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR3_Szyb windowy_oraz_toaleta_instalacje elektryczne.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR5_Sala komputerowa_sala wyciszeń_instalacje elektryczne.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/STWIOR_Winda_WC_posadzki (002).doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/STWIOR_Sala_komputerowa_wyciszen.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pracowni komputerowej branża instalacyjna/STWiOR_WEN.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/STWiOR_strona zbiorcza.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/STWiOR_WEN.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/STWiOR WOD-KAN.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Dokumentacja geotechniczna/Zabrze ul. Piłsudskiego - tekst.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/Dokumentacja geotechniczna/Zabrze ul. Piłsudskiego - załączniki.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Dokumentacja zdjęciowa.odt
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A03.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A04.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A05.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A06.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A07.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A08.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A09.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A10.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A11.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A12.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A13.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A14.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A15.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/A16.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/bioz Zab odt.pdf cyfr.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/Decyzja lokalizacyjna.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/Decyzja_PNB_.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt architektoniczno budowlany przebudowy i rozbudowy o szyb windy budynku szkoły/Rozbudowa o szyb windy (PZT; PAB).doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-03.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-04.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-05.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-06.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-07.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-08.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-09.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-10.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-11.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny konstrukcja/KT-12.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/eschemat szkoła parter1.jpg
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/Rozbudowa o szyb windy (PT).doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy i rozbudowy budynku szkoły o szyb windy pdf dwg/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/Przebudowa sali komputerowej (PT).doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pomieszczenia pracowni komputerowej pdf dwg/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pracowni komputerowej branża instalacyjna/PT Opis.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy pracowni komputerowej branża instalacyjna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/PT_OPIS.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny przebudowy toalety branża instalacyjna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-06.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-07.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-08.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-09.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-10.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-11.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-12.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny sala komputerowa branża elektryczna/E-14.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/E-01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/E-02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/E-03.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/E-04.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny szyb windy branża elektryczna/E-13.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR1_Zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR2_Szyb windowy_oraz_toaleta.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR4_Sala komputerowa_sala wyciszeń_branża budowlana.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR6_Wentylacja.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/PR7_Instalacje sanitarne.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)