WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-24

Przebudowa drogi powiatowej nr 9010 S ul. Zamkowej w Żorach na odcinku pomiędzy ul. Parkową a ul. Pukowca

GMINA MIEJSKA ŻORY

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383815
Zamawiający
GMINA MIEJSKA ŻORY
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Żory, pow. Żory, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_Zamkowa.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 2 do SWZ - projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 do SWZ - formularz-oferty.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa.zip
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - klauzula informacyjna - RODO.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Docelowa organizacja ruchu/DOR_Opis techniczny_Zamkowa ZR.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/PAB_opis techniczny.docx
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/PDF/PAB_opis techniczny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/PDF/Rys. 1 - Plan orientacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/PDF/Rys. 2 - Plan Sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/PDF/Rys. 3 - Przekrój konstrukcyjny I-I.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PDF/PZT_opis techniczny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PDF/Rys. 1 - Plan orientacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PDF/Rys. 2.1 - PZT.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PDF/Rys. 2.2 - Ewidencja.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PZT_opis techniczny.docx
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PDF/PT_Opis.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PDF/Rys. 1 - Plan orientacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PDF/Rys. 2 - Plan Sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PDF/Rys. 3 - Przekrój.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PT_Opis.docx
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/ORANGE - 2604080071_Zamkowa_ZR-PZT_ 15.04.2026.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/01_STR_TYT.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/02_00.00.00 - WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/03_00.00.02a ZAPLECZE WYKONAWCY W OKRESIE REALIZACJI KONTRAKTU.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/04_01.01.01 ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/05_01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZAKÓW.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/06_01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU I_LUB DARNINY.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/07_01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG, OGRODZEŃ I PRZEPUSTÓW.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/08_02.00.00 ROBOTY ZIEMNE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/09_04.01.01 ÷ 04.02.03 DOLNE WARSTWY PODBUDÓW.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/10_04.07.01a PODBUDOWA Z BETONU ASFALTOWEGO.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/11_04.03.01-Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/12_05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/13_05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa ścieralna.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/14_08.02.02-Nawierzchnie z brukowej kostki betonowej.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/15_05.03.26g POŁĄCZENIE NOWEJ KONSTRUKCJI NAWIERZCHNI Z NAWIERZCHNIĄ ISTNIEJĄCĄ.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/16_05.03.26 k POŁĄCZENIA TECHNOLOGICZNE W NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/17_03.02.01 KANALIZACJA DESZCZOWA.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/18_10.05.01b DROGI ROWEROWE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/19_09.01.01a ZIELEŃ PRZYDROŻNA .pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/20_08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/21_D-08.01.01-KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/22_D-07.01.01-Oznakowanie poziome.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/23_D-07.02.01-Oznakowanie pionowe.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/24_D - 09.01.01 Odtworzenie zieleni.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/STWiOR/całość.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Docelowa organizacja ruchu/Rys. 1 - Orientacja Zamkowa ZR.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Docelowa organizacja ruchu/Rys. 2 - PDOR Zamkowa ZR.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM II - PAB/Zamkowa_ZR.dwg - STANDARD — skrót .lnk
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/01. Mapa zasadnicza/Mapa_zasadnicza_Zamkowa_robocza RM.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/LOGO, OPISY, teczki, segregator/LOGO_zory_poziom.png
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PlotCfgs/Drogi.ctb
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PlotCfgs/DWG to PDF.pc5
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/PlotCfgs/zwcad.ctb
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/Zamkowa_ZR.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/Zamkowa_ZR.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/TOM I - PZT/Zamkowa_ZR.txt
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt Budowlany/UA-RA.6743.90.2026.AC z 03.06.2026 - przebudowa odcinka drogi ul. Zamkowej.PDF
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/01. Mapa zasadnicza/Mapa_zasadnicza_Zamkowa_robocza RM.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/LOGO, OPISY, teczki, segregator/LOGO_zory_poziom.png
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PlotCfgs/drogi.ctb
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/PlotCfgs/DWG to PDF.pc5
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/Zamkowa_PT.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/Zamkowa_PT.dwg
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Projekt techniczny/Zamkowa_PT.txt
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/PSG_uzgodnienie Zamkowa ZR 11.05.2026.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/PWIK - uzg. branżowe - ul. Zamkowa 14.04.2026.PDF
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/RE_ Uzgodnienie branżowe TNT _Przebudowa drogi ul. Zamkowej w Żorach_.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/Tauron - uzg. branżowe kolizja - ul. Zamkowa 26.05.2026.PDF
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/Tauron - uzg. branżowe - ul. Zamkowa 22.04.2026.PDF
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/Uzgodnienia/ZE - uzg. branżowe - ul. Zamkowa 09.04.2026.PDF
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/Przedmiar/PR_Zamkowa_ZR.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ- dokumentacja przetargowa/zaświadczenie UA brak sprzeciwu - przebud. dr. odc. ul. Zamkowej 4463.PDF

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA ŻORY