Postępowanie zakończone 2026-07-16
„Rozbudowa skateparku na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu przy ul. Olchowej 2” w ramach ZBO, edycja XII - wniosek P0023 Rozwój Zaborza
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317605
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Inny PPU wraz z załącznikami.zip
- Wzór umowy PPU wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do umowy skatepark.docx
- Inny PPU wraz z załącznikami/PPU.docx
- Inny PPU wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do umowy skatepark.docx
- Przedmiar Dokumentacja/03 [PDF] Olchowa Minirampa_Przedmiar robot/BA_2025-06_03_1 PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Dokumentacja/03 [PDF] Olchowa Minirampa_Przedmiar robot/Strona PR v01.pdf
- Projekt Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/DOSTEPNOSC_AR.PZT.00B Opis techniczny v03 (002).docx
- STWiOR Dokumentacja/05 [PDF] Olchowa Minirampa_STWIORB/DOSTEPNOSC_ZABRZE STWIORB OLCHOWA v03 (002).docx
- STWiOR Dokumentacja/05 [PDF] Olchowa Minirampa_STWIORB/STRONA tytulowa STWIORB fero+enso v01.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.00A Strona tytulowa v02.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.00C Strona tytulowa do informacja BIOZ v02.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.01 v02.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.02 v02.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.03 v03.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/AR.PZT.04 v02.pdf
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/DOSTEPNOSC_AR.PZT.00D Informacja BIOZ v01.docx
- Inny Dokumentacja/01 [PDF] Olchowa Minirampa_dokumentacja projektowa/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/03 [PDF] Olchowa Minirampa_Przedmiar robot/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/04 [JPG] Olchowa Minirampa_Dokumentacja fotograficzna/dokumentacja fotograficzna.docx
- Inny Dokumentacja/04 [JPG] Olchowa Minirampa_Dokumentacja fotograficzna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/05 [PDF] Olchowa Minirampa_STWIORB/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/06 [PDF] Olchowa Minirampa_Mapa zasadnicza/OLCHOWA- MDCP.dwg
- Inny Dokumentacja/06 [PDF] Olchowa Minirampa_Mapa zasadnicza/OLCHOWA- MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja/07 [PDF] Olchowa Minirampa_Dokumenty dodatkowe/[kopia] Opinia_geotechniczna_Zabrze Olchowa.pdf
- Inny Dokumentacja/07 [PDF] Olchowa Minirampa_Dokumenty dodatkowe/WB.6743.325.2026.PG_rozbudowa_skateparku_na_Zaborzu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)