Postępowanie zakończone 2026-07-15
Termomodernizacja budynku Przedszkola nr 49 przy ul. Sportowej 42 w Zabrzu
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309429
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Opis przedmiotu zamówienia.docx
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1.zip
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2.zip
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/EDYT/ZABRZE_PB_K_EKSPERTYZA.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/EDYT/281021_ZABRZE_ARCH_PB_OPIS_ml-PTECH.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU LUB DZIAŁKI/EDYT/281021_ZABRZE_ARCH_PZT_OPIS_ml-PTECH.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/ZABRZE_ARCH_PB_strona tytułowa.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/EDYT/281021_ZABRZE_PB_OPINIE, POZWOLENIA, UZGODNIENIA.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/EDYT/BIOZ.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/EDYT/ZABRZE_PB_K_EKSPERTYZA_STR. TYT..docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/PDF/MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PB PAB_OŚWIADCZENIE.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PB PZT_OŚWIADCZENIE.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/ELEWACJE E-01-E-02-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/ELEWACJE E-03-E-06-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/EL1-EL2-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/EL3-EL6-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/PARTER-INWENTARYZACJA-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/PIWNICA-INWENTARYZACJA-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/PRZEKROJE-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/INWENTARYZACJA/WIDOK DACHU-160921_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW_mk.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/PARTER-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/PIWNICA-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/PRZEKRÓJ A-A-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/WIDOK DACHU-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 1/PROJEKT BUDOWLANY P49/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU LUB DZIAŁKI/PDF/281021-PZT-Zabrze przedszkole-MDCP-ml-PZT.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/BRANŻA BUDOWLANA/PDF/Termomodernizacja budynku przedszkola Zabrze, akt 5.2026, przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM I/CZĘŚĆ 1 ZAGOSPODAROWANIE TERENU/EDYT/OPIS-141221_ZABRZE_ARCH_PZT_OPIS_ml-PTECH_pop.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/EDYT/OPIS_141221_ZABRZE_ARCH_PB_OPIS_ml-PTECH.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 2 KONSTRUKCJA/EDIT/ZABRZE_PT_K_OŚWIADCZENIE.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 2 KONSTRUKCJA/EDIT/ZABRZE_PT_K_STR. TYT..docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 2 KONSTRUKCJA/EDIT/ZABRZE_PT_K_TREŚĆ.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/część elektryczna/E1_rzut piwnicy.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/część elektryczna/E2_schemat tablicy.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/część elektryczna/EL_WC.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/część elektryczna/str tytułowa_EL.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/DOKUMENTY/OT_węzeł cieplny_rew.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/DOKUMENTY/str tytułowa_IS.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/PDF/str tytułowa_IS.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/PDF/W1_rzut węzeł.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/PDF/W2_schemat węzeł.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/DOKUMENTY/IS_00 - OT.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/DOKUMENTY/PROJEKT TECHNICZNY_str tytułowa_IS.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/EDYT/EL_PRZEDSZK Opis.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/BRANŻA BUDOWLANA/EDYT/Termomodernizacja budynku przedszkola Zabrze, STWIOR akt 5.2026.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/EDYT/STWiOR WEWN.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/INSTALACJE SANITARNE/EDYT/STWiOR_INSTALACJE.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/MDCP/scan148 (1).pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/Geotechniczne warunki posadowienia.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/zal_1_mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/zal_2_mapa topograficzna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/zal_3.1-3.2 Karty otworów.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/zal_4 Przekroj.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/OPINIE,UZGODNIENIA,POZWOLENIA I INNE DOKUMENTY/OPINIA GEOTECHNICZNA/zal_5_objaśnienie znaków i sy....pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM I/CZĘŚĆ 1 ZAGOSPODAROWANIE TERENU/EDYT/MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM I/CZĘŚĆ 1 ZAGOSPODAROWANIE TERENU/PDF/141221-PZT-Zabrze przedszkole-MDCP-ml-PZT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/DETAL ATTYKI.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/ELEWACJE E-01-E-02-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/ELEWACJE E-03-E-06-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/INW_ELEWACJE E-01 I E-02_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/INW_ELEWACJE E-03, E-04, E-05, E-06_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/INW_RZUT PARTERU_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/INW_RZUT PIWNICY_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/INW_WIDOK DACHU_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_INW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/INWENTARYZACJA/PRZEKRÓJ .pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/PARTER-PB_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/PRZEKRÓJ A-01_21122021_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/RZUT PIWNICY_21122021_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/WIDOK DACHU_21122021_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/ZESTAWIENIE DRZWI _Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/ZESTAWIENIE OKIEN_21122021_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 1 ARCHITEKTURA/PDF/ZESTAWY SZKLANE_21122021_Termomodernizacja Zabrze Przedszkole_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 2 KONSTRUKCJA/PDF/PROJEKT/K.01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 2 KONSTRUKCJA/PDF/PROJEKT/K.02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/01. wezeł cieplny/rew.02/PDF/karty doborowe urządzeń.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_01 - Rzut piwnicy - instalacja wody.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_02 - Rzut parteru - instalacja wody.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_03 - Rzut piwnicy - instalacja CO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_04 - Rzut parteru - instalacja CO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_05 - Rzut parteru - instalacja went.mech..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 3 INSTALACJE SANITARNE/02. instalacje wewnętrzne/PDF/IS_06 - Schemat instalacji CO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E1 PIWNICA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E2 PARTER.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E3 SCHEM T1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E4 SCHEM TO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E5 SCHEM T2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E6 SCHWM Tku.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PROJEKT TECHNICZNY P49/TOM II/CZĘŚĆ 4 INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E7 ODGROM.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/PR Zabrze termomodernizacja ELEKT 2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. 2/PRZEDMIARY, STWIORB/INSTALACJE SANITARNE/PDF/PR-Zabrze b.sanitarna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)