Postępowanie zakończone 2026-07-07
Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w toaletach w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Zabrzu – Grzybowicach, ul. Badestinusa 60
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301610
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dok techniczna 35.zip
- Inny Załącznik nr 1.docx
- Inny Załącznik nr 2.docx
- Przedmiar dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/przedmiar/ETAP I/BA_2026-06 Grzybowice łazienka_02_01 PRZEDMIAR.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.01 Plan sytuacyjny v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.02 Stan Istniejacy Rzut v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.04 E1 Stan projektowany uklad funkcjonalny v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.05 E1 Stan projektowany schemat zmian budowlanych v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.06 E2 Stan projektowany uklad funkcjonalny v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.07 E2 Stan projektowany schemat zmian budowlanych v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.08 E1 Toaleta meska uszczegolowienie v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.09 E1 Toaleta damska uszczegolowienie v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.10 E1 Szafa gosp uszczegolowienie v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.11 E2 Toaleta dla osob niepelnospr uszczegolowienie v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.12 Zestawienie stolarki v01.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_ELEKTRYKA ETAP 1/DOSTEPNOSC Grzybowice DDK ELEKTR 2025 Opis v04- etap I.docx
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_ELEKTRYKA ETAP 1/E01A.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_ELEKTRYKA ETAP 1/E02A.pdf
- Projekt dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_WODKAN/DOSTEPNOSC IS.PBW.00 Opis Wod kan v02 (003).docx
- STWiOR dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/STWiORB Dostepnosc FIN AR_PBW Opis Lazienka Grzybowice v02 (003).docx
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.00A Strona tytulowa v03.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.00C Strona tytulowa BIOZ v01.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/AR.PBW.00E ZAL_A_wyposazenie v03.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/DOSTEPNOSC AR.PBW.00B Opis techniczny v03.docx
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/DOSTEPNOSC AR.PBW.00D Opis do informacji BIOZ v01.docx
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_ELEKTRYKA ETAP 1/Grzybowice remont łazienki - etap I - rew. 1 - symulacja.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/01 [PDF] Grzybowice DOK_dokumentacja projektowa/PT_WODKAN/IS.PBW.01 Etap 1 Wod kan v01.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/Grzybowice remont łazienki - etap I - rew. 1 - symulacja.pdf
- Inny dok techniczna 35/dokumentacja techniczna/przedmiar/ETAP I/ZAL_A_zestawienie v01.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)