Postępowanie zakończone 2026-07-03
Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10 – realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce – remont sali gimnastycznej (...)
MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296737
- Zamawiający
- MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Informacja o kwocie.docx
- Inny Projektowane postanowienia umowy z załącznikami.zip
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Szkoła ath v7 - przedmiary.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/OPIS-PT-ZABRZE.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_OPIS TECHNICZNY.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Architektura/BUDOWLANE__STWiORB.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_ELEKTR_STRONA TYTUŁOWA _STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_ELEKTRYCZNE_STWiORB.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_STRONA TYTUŁOWA _STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/WENTYLACJA-SP14_Zabrze_STWiOR.doc
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/WENTYLACJA_SP14_Zabrze_STWiOR_ST.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/dokumentacja zdjęciowa.odt
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/I-1 Inwentaryzacja Rzut parteru.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/I-2 Inwentaryzacja Rzut sufitu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/I-3 Inwentaryzacja Przekrój A-A.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/I-4 Inwentaryzacja Elewacje.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/I-5 Inwentaryzacja Rozwinięcia ścian.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT1 RZUT PARTERU.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT2 PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT3 OSŁONA GRZEJNIKOWA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT4 ZESTAWIENIE DRZWI.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT5 RZUT PODŁOGI, ROZWINIĘCIA ŚCIAN, KOLORYSTYKA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/PT6 ROZWINIĘCIA ŚCIAN, KOLORYSTYKA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_01_ST.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_02_OTE.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE S-01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE S-03.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/767_SP14_Zabrze_WT_03_IWE-S-03.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-01_INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-02_STEROWANIE.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-03_SCHEMAT CCTV.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_E-04_ROZMIESZCZENIE CCTV.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_STRONA TYTUŁOWA.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/SP14_IEN_ZMG.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/ZAŁ. 1 OBLICZENIA OŚWIETLENIA PODSTAWOWEGO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/ZAŁ. 2 OBLICZENIA OŚWIETLENIA AWARYJNEGO.pdf
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/Projektowane postanowienia umowy.docx
- Inny Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/Załącznik nr 1 do PPU.docx
- Inny Projektowane postanowienia umowy z załącznikami/Załącznik nr 2 do PPU.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
- Wykonanie robót budowlanych w bloku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 14 w Zabrzu przy ul. Gdańskiej 10–realizacja zadania „Zawsze bezpiecznie w czternastce–remont sali gimnastycznej w Szkole (...)
- Termomodernizacja Przedszkola nr 18 przy ul. Rolnika 33 w Zabrzu.
- Budowa oświetlenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w wybranych lokalizacjach na terenie Miasta Zabrze z podziałem na 7 zadań.
- Budowa drogi dojazdowej do ROD „Gwarek” w Zabrzu – projekt P0004 Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego 2026
- Budowa placu zabaw „Wygibajtus” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Witolda Pileckiego 2” – w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026 (...)