Postępowanie zakończone 2026-08-28
Montaż Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN) wraz z rozbudową, modernizacją i remontem instalacji elektrycznej w Kościele Garnizonowym pw. Św. Elżbiety we Wrocławiu
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385486
- Zamawiający
- Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- min. 2 miesiące, max 3 miesiące od zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 30VIIWIB26R.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R.zip
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/inwentaryzacja/Inwentaryzacja.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/Książka decyzji i uzgodnień.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/Orange/projekt_wykonawczy_orange.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren otwarty/PZT_2026.3.6.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren otwarty/PZT_rysunki.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren otwarty/ZL_2026.3.6.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren zamkniety/IF-AB.7840.1.13.2026.EL_decyzja.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren zamkniety/PA-B_2026.1.25_podpis.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren zamkniety/PZT_2026.1.25_podpis.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt architektoniczny i PZT/teren zamkniety/ZL_2026.1.25.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt_techniczny.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt_wykonawczy_EL.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/projekt_wykonawczy_TSN.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/drogi miejskie/Decyzja 963_2025.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/instalacje kosciol/Decyzja 524_2026/decyzja nr 524_2026.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/instalacje kosciol/Decyzja 524_2026/projekt.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/kosciół_św._Elżbiety_-25,23843,32939-26_monitoring_dec.5142-1276.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/PZT_2025_09_26_archeolog_p.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/PZT.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 380_2026/PZT_2025_09_26_archeolog_p.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 380_2026/Wrocław_-_św._Elżbiety_-_oświetlenie_wokół_kościoła_i_montaż_kamer_-_dec_poz.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/pozwolenie budowa/IF-AB.7840.1.13.2026.EL_decyzja.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/pozwolenie budowa/IF-AB.7840.1.13.2026.EL_P-AB_2026.1.25_v2.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/pozwolenie budowa/IF-AB.7840.1.13.2026.EL_PZT_2026.1.25.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/pozwolenie budowa/IF-AB.7840.1.13.2026.EL_ZL_2026.1.25.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/WBiZK Wroclaw/warunki_monitoring.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/ZUD miasto/protokol.pdf
- Projekt specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/ZUD miasto/PZT_do_protokolu.pdf
- STWiOR specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/STWiOR.pdf
- SWZ specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/SWZ A 30VIIWIB26R.pdf
- SWZ specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/SWZ B 30VIIWIB26R.pdf
- Wzór umowy specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/projekt umowy 30VIIWIB26R.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/inwentaryzacja/pomiar_WLZ.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/inwentaryzacja/rys_2.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/inwentaryzacja/rysunki.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/MDCP/Mapa z pieczatką RZI.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/MDCP/Mapa z ZGKiKM - teren miasta.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/MDCP/MDCP.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/rysunki_EL.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/rysunki_techniczny.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/rysunki_TSN.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/drogi miejskie/Załącznik graficzny do decyzji nr 963 2025.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/instalacje kosciol/Decyzja 524_2026/program_prac.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/instalacje kosciol/Decyzja 524_2026/Wrocław_-_św._Elżbiety_-_monitoring_wewnątrz_kościoła_-_ostateczność_dec_-_zaśw (3).pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/kośc.św._Elżbiety_zaśw._o_ost.dec.2041-26,5142.1276KCG.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/lokalizacja_szafy.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 2041_2026/szafa.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 380_2026/kosciół_św._Elżbiety_-26_monitoring_wygasz.dec.380,5142-1276.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/konserwator zabytkow/teren zewnetrzny/Decyzja 380_2026/Wrocław_-_św._Elżbiety_-_montaż_kamer_i_przebudowa_oświetlenia_ostateczność_dec_-_zaś (3).pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/tauron/warunki_tauron.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/uzgodnienie miasto/RODO.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/uzgodnienie miasto/UPC_01_Postanowienie_uzgodnienie_inwestycji_2026.03.25.15.05_sig.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/uzgodnienie miasto/Zalacznik_do_pisma_nr_WAZ-IB.6727.153.2026.EJ1.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/WBiZK Wroclaw/warunki_monitoring_2.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/wojsko/uzg_2_WOG.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/wojsko/uzg_ksiądz.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/wojsko/uzg_RCI.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/wojsko/uzg_wige.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/wojsko/uzg_womp.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/ZUD RZI/Mapa_ZUDP_RZI_Wroclaw.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Do udostępnienia/uzgodnienia/ZUD RZI/ZUDP RZI Wrocław.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/Formularze edytowalne 30VIIWIB26R.docx
- Inny specyfikacja zamówienia 30VIIWIB26R/wizja lokalna 30VIIWIB26R.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Remont stacji transformatorowej ST 58103 w K-3015 Bolesławiec
- Oprac. dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie osłon akustycznych na strzelnicy garnizonowej w kompleksie wojskowym K-2720 Winów, "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ"
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094
- Remont połaci dachowej bud. nr 4 w Dusznikach Zdroju
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094