Postępowanie zakończone 2026-08-10
Remont połaci dachowej bud. nr 4 w Dusznikach Zdroju
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346256
- Zamawiający
- Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 25VIIWIB26R.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R.zip
- Inny specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R.zip
- SWZ specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R/SWZ A 25VIIWIB26R.pdf
- SWZ specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R/SWZ B 25VIIWIB26R.pdf
- Wzór umowy specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R/projekt umowy 25VIIWIB26R.pdf
- Inny specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R/wizja lokalna 25VIIWIB26R.pdf
- Inny specyfikacka zamówenia 25VIIWIB26R/załączniki edytowalne 25VIIWIB26R.docx
- Projekt dokumentacja 25VIIWIB26R/1-22_OPIS.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/23_K-1.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/24_K-2.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/25_K-3.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/26_K-4.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/27_K-5.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/28_K-6.pdf
- Inny dokumentacja 25VIIWIB26R/29_K-7.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Remont stacji transformatorowej ST 58103 w K-3015 Bolesławiec
- Oprac. dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie osłon akustycznych na strzelnicy garnizonowej w kompleksie wojskowym K-2720 Winów, "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ"
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094
- Montaż Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN) wraz z rozbudową, modernizacją i remontem instalacji elektrycznej w Kościele Garnizonowym pw. Św. Elżbiety we Wrocławiu
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094