Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Oprac. dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie osłon akustycznych na strzelnicy garnizonowej w kompleksie wojskowym K-2720 Winów, "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ"
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390974
- Zamawiający
- Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Winów, pow. Opole, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 35 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- 13 miesięcy od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 28VIIWIB26R.pdf
- Inny specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R.zip
- Projekt specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R/formularze wersja edytowalna 28VIIWIB26R.docx
- Projekt specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R/PFU 28VIIWIB26R.pdf
- SWZ specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R/SWZ A 28VIIWIB26R.pdf
- SWZ specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R/SWZ B 28VIIWIB26R.pdf
- Wzór umowy specyfikacja zamówienia 28VIIWIB26R/projekt umowy 28VIIWIB26R.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, SWZ, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Remont stacji transformatorowej ST 58103 w K-3015 Bolesławiec
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094
- Montaż Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN) wraz z rozbudową, modernizacją i remontem instalacji elektrycznej w Kościele Garnizonowym pw. Św. Elżbiety we Wrocławiu
- Remont połaci dachowej bud. nr 4 w Dusznikach Zdroju
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094