WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03

"Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094

Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388572
Zamawiający
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Jastrzębie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
48 390 zł
Termin składania ofert
2026-09-03
Termin realizacji
13 miesięcy od dnia podpisania umowy
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 31VIIWIB2R.pdf
  • Inny dokumentacja do przetargu 1.zip
  • Inny dokumentacja do przetargu 2.zip
  • Inny specyfikacja zamówienia 31VIIWIB26R.zip
  • Inny wizja lokalna 31VIIWIB26R.pdf
  • SWZ specyfikacja zamówienia 31VIIWIB26R/SWZ A 31VIIWIB26R.pdf
  • Wzór umowy specyfikacja zamówienia 31VIIWIB26R/projekt umowy 31VIIWIB26R.pdf
  • Inny specyfikacja zamówienia 31VIIWIB26R/formularze wersja edytowalna 31VIIWIB26R.docx
  • Inny specyfikacja zamówienia 31VIIWIB26R/SWZ B 31VIIWIB26R.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A01_RZUT PRZYZIEMIA..pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A02_RZUT POŁACI DACHU.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A03_PRZEKRÓ A-A.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A04_PRZEKRÓJ B-B 1.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A05_PRZEKRÓJ C-C 1.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A06_PRZEKRÓD-D.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A07_ELEWACJA PŁD.-WSCH.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A08_ELEWACJA PŁD.-ZACH.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A09_ELEWACJA PŁN.-ZACH.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A10_ELEWACJA PŁN.-WSCH.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A11_ZESTAWIENIE DRZWI.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A12_ZESTAWIENIE OKIEN.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A13_ZESTAWIENIE BRAM.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/A14_DRABINY ZEWNĘTRZNE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K01_RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K02_ FUNDAMENTY - PRZEKROJE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K03_SCHEMAT KONSTRUKCYJNY.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K04_RYGIEL DACHOWY R1.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K05_RYGIEL DACHOWY R2.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K06_RPŁATWIE DACHOWE, STĘŻENIA DACHOWE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K07_SŁUPY ŻELBETOWE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K08_NADPROŻA ŻELBETOWE WYLEWANE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K09_WIEŃCE ŻELBETOWE WYLEWANE.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K10_KANAŁ ŚCIEKOWY.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K11_POSADOWIENIE BIOMYJNI I OSADNIKA PIASKU.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K12_PŁYTA KABINY _ŚRUTOWANIA.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K13_PŁYTA KABINY _PRZYGOTOWANIA.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/K14_PŁYTA KABINY MALARSKIEJ.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/OPIS tech_ PW (2).pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/STR.TYT_PW.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/PW gazu.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/PZIg.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G01.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G07.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/PW OPIS-ELEKTRYCZNY Jastrzębie.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW myjnia kan. techn..pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW opis ogrz.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PZI 01.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/Opis spreżarkownia i inst. SP.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/PZI 01.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/PW Technologia malarni.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/PW 01 went.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/PW 02 went.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/PW 03 went.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/PW 04 went.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/PW went opis.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/PW opis wod-kan.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/PZI 01.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/WK 01.pdf
  • Projekt dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/WK 04.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/STWiORB_cz.Budowlana.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/STWiOR gaz wewn 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/STWiORB - Inst.ElektrJastrzPW 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/STWiOR kan. technologiczna myjni 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/ST_ instalacja ogrz 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/STWiOR spręzone pow 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/STWIORB Technologii malarni 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/STWiOR inst wentylacji 5.pdf
  • STWiOR dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/ST instalacje sanitarne 5.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW arch -konstr/plot.log
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/plot.log
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/PZP 01.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G02.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G03.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G04.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G05.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/Rys G06.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW gaz pdf/ZAGOSPODAROWANIE_PW250.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/amatech_osprzet_Ex_w_wyk_przeciwwybuch_lacznik_instal.PDF
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E01a_Schemat zasilania RG_WIDOK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E01_Schemat zasilania RG.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E02a_ROZDZIELNICA RS_WIDOK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E02_ROZDZIELNICA RS.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E03a_ROZDZIELNICA RW_WIDOK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E03_ROZDZIELNICA RW.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E04a_ROZDZIELNICA WEZŁA CIEPLNEGO_ RWC_WIDOK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E04_ROZDZIELNICA WEZŁA CIEPLNEGO_RWC.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E05a_SCHEMAT AUTOMATYKI OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO TOZ_WIDOK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E05_SCHEMAT AUTOMATYKI OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO TOZ.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E06_INSTALACJE OŚWIETLENIA RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E07_OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE POD DACHEM.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E08_OŚWIETLENIE I ORUROWANIE KANAŁÓW OBSŁUGOWYCH.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E09a_INSTALACJA UZIEMIAJĄCA KONSTRUKCJE i FUNDAMENTY.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E09_INSTALACJA ODGROMOWA - RZUT POŁACI DACHU.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E10_INSTALACJE ELEKTRYCZNE ZASILANIA TECHNOLOGICZNE.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E11-SPRĘŻARKOWNIA - ZASILANIE SPRĘŻAREK.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E12-SPRĘŻARKOWNIA - SCHEMAT AUTOMATYKI WENTYLACJI TS1.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E13-SPRĘŻARKOWNIA - SCHEMAT AUTOMATYKI WENTYLACJI TS2.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E14- INSTALACJA WENTYLACJI - RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E15- INSTALACJA WENTYLACJI _RZUT POŁACI DACHU.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E16_ZASILANIE WĘZŁA CIEPLNEGO - RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/E17_ INSTALACJA OGRZEWANIA - RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/e840LED_karta_katalogowa.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/Rys. Po1.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/Rys. Po2.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW inst elektr pdf/Rys. Po3.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 01).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 02).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 03).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 04).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 05).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW kan techn pdf/PW kan techn (KTM 06).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/Jastrzębie rozw (OW 02).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/Jastrzębie rozw (OW 03).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/Jastrzębie rozw (OW 04).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 01).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 06).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 07).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 08).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 09).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 10).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PW Inst CO (OW 11).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW ogrzew pdf/PZP 01.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/ASD T, SFC rysunki.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/Inst spr pow (SP 05).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/Inst spr pow (SP 06).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/Inst spr pow (SP 07).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/PZP 01.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/T_PW spręzarkownia (SP 00).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/T_PW spręzarkownia (SP 01).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/T_PW spręzarkownia (SP 02).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/T_PW spręzarkownia (SP 03).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW speżark i inst SP pdf/T_PW spręzarkownia (SP 04).pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/JWW_T_Instalacja _zbiorcza.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/JWW_T_Kompl Model.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/JWW_T_KŚrut.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/JWW_T_LAK_PRZYG.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW techn malarni pdf/Rys T01 2016.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/atest_pzh_pvc.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/Obl. went.xlsx
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW went pdf/plot.log
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/plot.log
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/PZP 01.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/WK 02.pdf
  • Inny dokumentacja-fragment do przetargu/PW wod kan pdf/WK 03.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/1.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/1ZAL. 1 z 2.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/1ZAL. 2 z 2.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/2.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/PW_ AKSONOMETRIA INST. GAZOWEJ Ś_C.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/PW_PROJEKT INSTALACJA ZEWN.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/PW_PROWADZENIE INSTALACJI GAZU.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/PW_PRZEK_PROWADZENIE INSTALACJI.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/ANEKS DO PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI GAZU ZASILAJĄCEGO PALNIKI MALARNI/PW_RURA OSŁONOWA NA GAZOCIĄGU.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/PW_Przekrój_PROWADZENIE INSTALACJI.pdf
  • Inny zeskanowane dokumenty do udostępnienia/SCHEMAT TECHNOLOGICZNY WĘZŁA.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 48 390 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
  • Do terminu składania ofert zostało 0 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu