WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17

Remont stacji transformatorowej ST 58103 w K-3015 Bolesławiec

Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414167
Zamawiający
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Główny kod CPV
31174000-6 — Transformatory układów zasilania
Miejsce wykonania robót
Bolesławiec, pow. bolesławiecki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
8 450 zł
Termin składania ofert
2026-09-17
Termin realizacji
60 dni od dnia podpisania umowy
Data publikacji
2026-08-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 34VWEN26R.pdf
  • Inny schematy, warunki przyłaczenia.pdf
  • Inny specyfikacja zamówienia 34VWEN26R.zip
  • Inny wizja lokalna 34VWEN26R.pdf
  • SWZ specyfikacja zamówienia 34VWEN26R/SWZ A 34VWEN26R.pdf
  • SWZ specyfikacja zamówienia 34VWEN26R/SWZ B 34VWEN26R.pdf
  • Wzór umowy specyfikacja zamówienia 34VWEN26R/projekt umowy 34VWEN26R.pdf
  • Inny specyfikacja zamówienia 34VWEN26R/formularze edytowalne 34VWEN26R.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 450 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, SWZ, wzór umowy.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu