Postępowanie zakończone 2026-07-20
Opracowanie dok. proj. wraz z wykonaniem robót bud. polegających na przebudowie budynku koszarowego nr 5 w kompleksie wojskowym K-3015 w Bolesławcu, realizowane w konwencji "ZAPROJEKTUJ i WYBUDUJ"
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319541
- Zamawiający
- Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Program funkcjonalno - użytkowy.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny formularze w wersji edytowalnej.docx
- Inny Specyfikacja cz. A.pdf
- Inny Specyfikacja cz. B OPZ.pdf
- Inny wizja - Bolesławiec budynek nr 5 koszarowy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
- Remont stacji transformatorowej ST 58103 w K-3015 Bolesławiec
- Oprac. dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie osłon akustycznych na strzelnicy garnizonowej w kompleksie wojskowym K-2720 Winów, "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ"
- "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia zadania "Budowa budynku myjni i malarni w kompleksie wojskowym nr 2925 w Jastrzębiu" - zadanie nr 22094
- Montaż Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN) wraz z rozbudową, modernizacją i remontem instalacji elektrycznej w Kościele Garnizonowym pw. Św. Elżbiety we Wrocławiu
- Remont połaci dachowej bud. nr 4 w Dusznikach Zdroju