Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398202
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- 100 dni od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - rev1 - Z152 - PRD.pdf
- Projekt dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 1-5.pdf
- Projekt dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152.docx
- STWiOR dokumentacja/2026.08 - STWIORB Kilińskiego - Z152.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art._125 ust_1.docx
- Wzór umowy projekt umowy i karta gwarancyjna/Wzór umowy Kilińskiego od Literackiej do Kolejowej — 13.08.26 (1).pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - rev1 - Z152 - PRD.ath
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - rev1 - Z152 - PRD.prdx
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - rev Z152.bak
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - rev Z152.dwg
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 10.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 11.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 12.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 13-23.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 24-25.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 6.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 7.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 8.pdf
- Inny dokumentacja/2026.08 - OT Kilińskiego - Z152 9.pdf
- Inny dokumentacja/Zielonka Kilińskiego Mapa Zasdnicza.DXF
- Inny dokumentacja/Zielonka Kilińskiego POMIAR.dwg
- Inny dokumentacja/Zielonka Kilińskiego POMIAR.DXF
- Inny dokumentacja/Zielonka Kilińskiego POMIAR.txt
- Inny projekt umowy i karta gwarancyjna/Karta gwarancyjna.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP