Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. W. Wilsona 34/36 w Zielonce
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391898
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- 80 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PR_WilsonaPlacZabaw1.pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy.pdf
- STWiOR STWiOR_WilsonaPlacZabaw1.pdf
- SWZ SWZ WIZ.271.1.16.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy z kartą gwarancyjną.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie w zakresie podstaw wykluczenia art. 109 ust. 1 pkt 1.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Zielonka
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Poniatowskiego do Literackiej.
- Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce – etap II
- Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja przestrzeni edukacyjnej w SP2 – etap 1
- Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego w Zielonce