Postępowanie zakończone 2026-08-26
Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce – etap II
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387636
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIAR II/Paderewskiego etap II - przedmiar robót.pdf
- Przedmiar SST_II/Sanitarny_ETAP II/Specyfikacja techniczna - ETAP II.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_01.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_05.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_06.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_07.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/opis wykonawczy.pdf
- Projekt Projekt_Drogowy_ETAP II/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Projekt_elektroenergetyki_Etap II/_Paderewskiego etap II oświetlenie PW v1.pdf
- Projekt Projekt_elektroenergetyki_Etap II/_Paderewskiego etap II PGE nN PW v2.pdf
- Projekt Projekt_elektroenergetyki_Etap II/_Paderewskiego etap II PWIK PW v1.pdf
- Projekt Projekt_inwentaryzacji_zieleni_ETAP II/134_PB_01_A- ETAP II.pdf
- Projekt Projekt_inwentaryzacji_zieleni_ETAP II/Opis etap II.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.1-56 Opis PZT.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.19-20 Plan sytuacyjno-wysokościowy rys.3.1 - 3.2.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.33-34 Plan sytuacyjno-wysokościowy rys.S1-S2.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.58-62 PZT rys.2_1 - 2_5.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 1-10 - ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 20-23 - 50231_TTISILU_P_2021_WT_przełożenie.pdf
- Projekt Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 35-36 - Protokol_PODK.6630.439.2022.pdf
- Projekt Projekt_sanitarny_ETAP II/Opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt_SOR_ETAP II/SOR #1 - Opis.pdf
- Projekt Projekt_teletechniczny_Etap II/PT KT Paderewskiego_E_II.pdf
- Projekt Projekt_teletechniczny_Etap II/PT_OPL_Paderewskiego_e 2.pdf
- Projekt Projekt_teletechniczny_Etap II/Uzgodnienie/50130_TTDSILU_P_2022_opinia do projektu.pdf
- Projekt Projekt_teletechniczny_Etap II/Uzgodnienie/50130_TTDSILU_P_2022_PT.pdf
- Projekt Projekt_teletechniczny_Etap II/Uzgodnienie/Uzgodnienie projektu Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce.pdf
- Projekt SST_II/Drogowy_ETAP II/00.00.00.Wymagania Ogólne.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/01.01.01.Odtworzenie trasy w terenie.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/01.02.02 - zdjecie humusu.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/01.02.04. Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/02.01.01 - wykopy gr nieskal.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/02.03.01 - wykonanie nasypow.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/04.01.01.Korytowanie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/04.03.01.Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/04.04.01.Podbudowa z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/04.04.02.Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/04.05.01 - stabilizacja cementem.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/05.03.05a. w-wa scieralna wg WT 2010.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/05.03.23.Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/08.01.01. Krawężniki betonowe.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/08.03.01.Obrzeża betonowe.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/09.01.01 - zieleń drogowa.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/D.01.02.01.pdf
- STWiOR SST_II/Drogowy_ETAP II/D-05.03.01 - Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR SST_II/Elektryczny_Etap II/_Paderewskiego etap II oświetlenie STWIORE v1.pdf
- STWiOR SST_II/Elektryczny_Etap II/_Paderewskiego etap II PGE nN STWIORE v1.pdf
- STWiOR SST_II/Teletechniczny_ETAP II/SST Paderwskiego.pdf
- SWZ SWZ WIZ.271.1.14.2026.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy Paderewskiego etap II z dofinansowaniem10.08.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Karta gwarancyjna.doc
- Inny Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_02.pdf
- Inny Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_03.pdf
- Inny Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_04.pdf
- Inny Projekt_Drogowy_ETAP II/134_DR_PW_08.pdf
- Inny Projekt_Drogowy_ETAP II/plot.log
- Inny Projekt_elektroenergetyki_Etap II/Branża elektroenergetyczna/str 1-10.pdf
- Inny Projekt_elektroenergetyki_Etap II/Branża elektroenergetyczna/str 11.pdf
- Inny Projekt_elektroenergetyki_Etap II/Branża elektroenergetyczna/str 12-13.pdf
- Inny Projekt_inwentaryzacji_zieleni_ETAP II/Projekt inwentaryzacji zieleni II.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Decyzja ZRiD/Decyzja ZRID.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Decyzja ZRiD/Zaświadczenie_Paderewskiego.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Podziały/Mapa 1.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Podziały/Mapa 2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.1-18 Opis Arch.-Bud.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.21-21 Profil podłużny rys.4.1 - 4.2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.23 Szczegóły konstrukcyjne rys.5.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.24 Przekroje charakterystyczne rys.6.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.25 Szczegół zjazdu indywidualnego rys7.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.26-27 Plansza wycinek i nasadzeń zastępczych rys.8.1-8.2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.28-30 Budowa i rozbiórka sieci niskiego oraz średniego napięcia rys.E1-E3.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.31-32 Budowa i rozbiórka sieci oświtleniowej rys.O1-O2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.35-38 Plansza sieci telekomunikacyjnych rys.T1-T4.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Str.57 Plan orientacyjny rys.1.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.1-10 Załączniki.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.11-12 Warunki PWiK cz.I.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 11-13 - Warunki PWiK.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.13 Warunki PWiK cz.II.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.14 Warunki Gaz.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 14 - Warunki PSG.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.15-16 Warunki gaz zał. rys.2_1-2_2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 15 - Warunki PSG - załącznik - 2.1.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 16 - Warunki PSG - załącznik - 2.2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 17-19 - Warunki oświetlenie i monitoring.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.17-19 Warunki oświetleniowe Gmina Zielonka.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.20-23 Warunki Orange.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 24- 26 - Warunki PGE.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.24-26 Warunki SN.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.27-29 Warunki nN.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 27-29 - Warunki PGE nn.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 30-31 - S-two Pow. w Wołominie - opinia geometria.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.30-31 Uzgodnienie geometri Starostwo.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 32-33 - S-two Pow. w Wołominie - opinia geometria załącznik.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.32-33 Uzgodnienie Starostwo zał. rys.2_1-2_2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 34 - PWiK - dot. przepompowni.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.34 Warunki PWiK cz.III .pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.35-36 Protokół ZUD.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 37-41 - projekt_PODK.6630.439.2022_2022-08-02_070201_podpisany.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.37 ZUD zał. rys.2_1.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.38 ZUD zał. rys.2_2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.39 ZUD zał. rys.2_3.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.40 ZUD zał. rys.2_4.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.41 ZUD zał. rys.2_5.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 42-43 - UZGODNIENIE GEOMETRII.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.42 Uzgodnienie geometria Gmina zał. rys.2_1.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.42 Uzgodnienie geometrii Gmina.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.43 Uzgodnienie geometria Gmina zał. rys.2_2.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/Str.44 Uzgodnienie konstrukcji Gmina zał. rys.5.pdf
- Inny Projekt PB skan z pieczątkami_ETAP I i II/Załączniki/str. 44 - Uzgodnienie konstrukcji.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 10.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 11.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 12.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 1.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 2.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 3.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 4.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 5.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 6.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 7.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 8.pdf
- Inny Projekt_sanitarny_ETAP II/Rys. nr 9.pdf
- Inny Projekt_SOR_ETAP II/SOR #2 - Rysunek.pdf
- Inny SST_II/Drogowy_ETAP II/d050305a_2016.pdf
- Inny SST_II/Drogowy_ETAP II/d050305b_2016.pdf
- Inny SST_II/Drogowy_ETAP II/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie w zakresie podstaw wykluczenia art. 109 ust. 1 pkt 1.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Zielonka
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
- Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. W. Wilsona 34/36 w Zielonce
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Poniatowskiego do Literackiej.
- Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja przestrzeni edukacyjnej w SP2 – etap 1
- Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego w Zielonce