Postępowanie zakończone 2026-08-19
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja przestrzeni edukacyjnej w SP2 – etap 1
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376926
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- 100 dni od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR dokumentacja techniczna/STWiORB.odt
- SWZ swz.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art._125 ust_1.docx
- Wzór umowy WZÓR UMOWY SP2 - PARAFOWANY.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/Dokumentacja Projektowa - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.odt
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP II/RZUT - WYCINEK Z ZAZNACZONYM OBSZAREM MODERNIZACJI ETAPU1.2.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP II/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-C10 - IE RZUT PIĘTRA I BUD C.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP II/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-C3 - RZUT PIĘTRA I BUD C.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP II/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-C3 - RZUT PIĘTRA I BUD C - z zaznaczonym zakresem modernizacji.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP II/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-C4 - PRZEKRÓJ A-A BUD C.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP I/RZUT - WYCINEK Z ZAZNACZONYM OBSZAREM MODERNIZACJI ETAPU 1.1.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP I/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-A15 - IE RZUT PARTERU BUD A.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP I/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-A3 - RZUT PARTERU BUD A - z zaznaczonym zakresem modernizacji.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/ETAP I/ZIELONKA SZKOŁA RZUTY I PRZEKROJE-A5 - PRZEKRÓJ A-A BUD A.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/TABELA.xlsx
- Inny WZÓR KARTY GWARANCYJNEJ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie art_117 ust_ 4.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Zielonka
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
- Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. W. Wilsona 34/36 w Zielonce
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Poniatowskiego do Literackiej.
- Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce – etap II
- Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego w Zielonce