Postępowanie zakończone 2026-08-28
Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Poniatowskiego do Literackiej.
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390080
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- 100 dni od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - REV - Z151 - PRD.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 1-5.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151.docx
- STWiOR dokumentacja techniczna/2026.08 - STWIORB Kilińskiego - Z151.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art._125 ust_1.docx
- Wzór umowy umowa i karta gwarancyjna/Wzór umowy Kilińskiego.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - REV - Z151 - PRD.ath
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - REV - Z151 - PRD.prdx
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 10.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 11.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 12.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 13.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 14-24.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 6.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 7.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 8.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151 9.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.08 - OT Kilińskiego - Z151.dwg
- Inny dokumentacja techniczna/Zielonka Kilińskiego Mapa Zasdnicza.DXF
- Inny dokumentacja techniczna/Zielonka Kilińskiego POMIAR.dwg
- Inny dokumentacja techniczna/Zielonka Kilińskiego POMIAR.DXF
- Inny dokumentacja techniczna/Zielonka Kilińskiego POMIAR.txt
- Inny umowa i karta gwarancyjna/Karta gwarancyjna.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Zielonka
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
- Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. W. Wilsona 34/36 w Zielonce
- Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce – etap II
- Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja przestrzeni edukacyjnej w SP2 – etap 1
- Modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego w Zielonce