Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa magazynu do przechowywania zapasów, sprzętu i wyposażenia.
GMINA MIEDŹNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329471
- Zamawiający
- GMINA MIEDŹNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IR.271.3.19.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.19.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA
- „Budowa regionalnej trasy rowerowej” – etap I w systemie „zaprojektuj-wybuduj”
- Modernizacja nawierzchni alejek cmentarzy oraz chodnika
- Budowa magazynu do przechowywania zapasów, sprzętu i wyposażenia.
- Wykonanie remontu kominów i instalacji odgromowej w budynku ZLZ w Woli”
- Realizacja zadań drogowych na terenie gminy Miedźna.