Postępowanie zakończone 2026-09-01
Modernizacja nawierzchni alejek cmentarzy oraz chodnika
GMINA MIEDŹNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394753
- Zamawiający
- GMINA MIEDŹNA
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Góra, pow. pszczyński, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IR.271.3.28.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.28.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy/Cz. 1 Wzór umowy Góra.docx
- Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy/Cz. 2 Wzór umowy Wola.docx
- Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy/Cz. 3 Wzór umowy chodnik Wola.docx
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Góra alejki cmentarz ul. Cmentarna/Przedmiar Cmentarz Góra.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola alejki cmentarz Międzyrzecka/Przedmiar Cmentarz Wola.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola Chodnik ul. Górnicza 2, 6, 8/PRZEDMIAR chodnik ul. Górnicza.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Góra alejki cmentarz ul. Cmentarna/Szkice wykonacze A3 1_500 PZT Góra.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola alejki cmentarz Międzyrzecka/Szkice wykonacze A3 1_500 PZT Wola.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola Chodnik ul. Górnicza 2, 6, 8/Szkice wykonacze A3 1_500 PZT Górnicza.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Góra alejki cmentarz ul. Cmentarna/SST Góra/SST Cmentarz Góra.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola alejki cmentarz Międzyrzecka/SST Wola/SST Cmentarz Wola.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola Chodnik ul. Górnicza 2, 6, 8/SST/SST Chodnik Górnicza.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/cz. 1 OPZ alejki Góra.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/cz. 2 OPZ alejki Wola.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/cz. 3 OPZ chodnik Górnicza.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Góra alejki cmentarz ul. Cmentarna/SST Góra/1 Strona tytuowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Góra alejki cmentarz ul. Cmentarna/SST Góra/-2Spis_Specyfikacji.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola alejki cmentarz Międzyrzecka/SST Wola/1 Strona tytuowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola alejki cmentarz Międzyrzecka/SST Wola/-2Spis_Specyfikacji.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola Chodnik ul. Górnicza 2, 6, 8/SST/1 Strona tytuowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Dokumentacja projektowa/Wola Chodnik ul. Górnicza 2, 6, 8/SST/-2Spis_Specyfikacji.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP