Postępowanie zakończone 2026-08-21
Budowa magazynu do przechowywania zapasów, sprzętu i wyposażenia.
GMINA MIEDŹNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381480
- Zamawiający
- GMINA MIEDŹNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Miedźna, pow. pszczyński, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IR.271.3.26.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - Wzór umowy - hala OC.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.26.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 4a Hala magazynowa XT 12-30 Wola - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 1 OPZ hala OC II.odt
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/1. Strony tyt. PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/3. Opis. PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/4. Rys. PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-00_OPIS.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-01.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-02.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-02.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-03.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-04.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/03 Elektr/IE-05.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/1.1 Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/1.Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/1 strona.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/05 PT sanit/PROJEKT TECHNICZNY-BRANŻA SANITARNA.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 5c Specyfikacje sanit.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 5a Specyfikacje budowlane.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 5b Specyfikacje IE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/2. Uprawnienia Projektantów.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5.1 Uzgodnienie Tauron.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5.2 Uzgodnienie UG Miedźna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5.3 Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5.4 Decyzja LICP.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5.5 Decyzja wycinka drzew.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/01 PZT/5. Załaczniki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/02 Architek i konstr/1. Architektura.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/02 Architek i konstr/2. Konstrukcje.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/02 Architek i konstr/Rysunek K-7 z dnia 20.07.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/1.Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/3.Profile podłużne.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/Zal 2 PT hala OC/04 PT zjazd/4.Przekroje charakterystyczne zjazdu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa i OPZ/zal 4b Hala magazynowa XT 12-30 Wola.ath
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA
- „Budowa regionalnej trasy rowerowej” – etap I w systemie „zaprojektuj-wybuduj”
- Modernizacja nawierzchni alejek cmentarzy oraz chodnika
- Wykonanie remontu kominów i instalacji odgromowej w budynku ZLZ w Woli”
- Realizacja zadań drogowych na terenie gminy Miedźna.
- Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku przy ul. Wiejskiej 11 w Grzawie