Postępowanie zakończone 2026-08-18
Wykonanie remontu kominów i instalacji odgromowej w budynku ZLZ w Woli”
GMINA MIEDŹNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375371
- Zamawiający
- GMINA MIEDŹNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wola, pow. pszczyński, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IR.271.3.24.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.24.2026.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu-IR.271.3.24.2026.pdf
- Inny Załacznik nr 2- wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załacznik nr 4-OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Wzór umowy Załacznik nr 2- wzór umowy/wzór umowy.docx
- Inny Załacznik nr 2- wzór umowy/Zał. nr 1 do umowy - RODO.doc
- Przedmiar Załacznik nr 4-OPZ/Przedmiar.pdf
- STWiOR Załacznik nr 4-OPZ/STWiORB.pdf
- Inny Załacznik nr 4-OPZ/Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Inny Załacznik nr 4-OPZ/ZLZ Wola zakres robot.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA
- „Budowa regionalnej trasy rowerowej” – etap I w systemie „zaprojektuj-wybuduj”
- Modernizacja nawierzchni alejek cmentarzy oraz chodnika
- Budowa magazynu do przechowywania zapasów, sprzętu i wyposażenia.
- Realizacja zadań drogowych na terenie gminy Miedźna.
- Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku przy ul. Wiejskiej 11 w Grzawie