Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
„Budowa regionalnej trasy rowerowej” – etap I w systemie „zaprojektuj-wybuduj”
GMINA MIEDŹNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400845
- Zamawiający
- GMINA MIEDŹNA
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Miedźna, pow. pszczyński, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-IR.271.3.25.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy RTR.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.25.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1.zip
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2.zip
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3.zip
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4.zip
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Projekt Załącznik nr 4 - OPZ/OPZ.docx
- Projekt Załącznik nr 4 - OPZ/PFU + zał/PFU.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ/PFU + zał/Zał. 1 Rys. 1.2.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-25, 4-26, 4-29, 4-30, 4-31, 4-32, 4-33 WTW NPiO.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-27 WWiORB - Podbudowa z betonu cementowego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-28 WWiORB - Nawierzchnia z betonu cementowego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-2. Wytyczne techniczne - wymagania wobec lepiszczy asfaltowych do mieszanek mmb.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-34 WWiORB - Bariery drogowe stalowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-35 WWiORB - Profilowanie, humusowanie i obsianie trawą zielonych terenów pasa drogowego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-36 WWiORB - Oświetlenie drogi.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-3. Wytyczne techniczne - wymagania wobec kruszyw do mieszanek mmb.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 4-4. Wytyczne techniczne - Podbudowa z kruszywa stabilizowanego mechnicznie.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 5 - Mapa zasadnicza.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 1/PFU zał/Zał. 6 - Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4-1. Wytyczne techniczne - Nawierzchnie dróg rowerowych.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4-5. Wytyczne techniczne - Połączenia międzywarstwowe i spoiny.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4-6. Wytyczne techniczne - Znaki pionowe i konstrukcje wsporcze.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4-7. Wytyczne techniczne - Oznakowanie poziome.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4-8 Wytyczne techniczne - Ulepszone podłoże z gruntu niespoistego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 2/PFU + zał/Zał. 4 Spis - Wytyczne techniczne i WWiORB.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-13 WWiORB - Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-10 Wytyczne projektowe konstrukcji nawierzchni dróg.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-11 Wytyczne Techniczne - Beton asfaltowy AC 11 S, warstwa ścieralna, ).pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-12 Wytyczne Techniczne - Beton asfaltowy AC 16 W, warstwa wiążaca,.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-14 WWiORB - Roboty rozbiórkowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 3/PFU zał/Zał. 4-9 Wytyczne Techniczne - Ulepszone podłoże z gruntu spoistego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 10 - Inwentaryzacja obiektów kolidujących z przebiegiem inwestycji.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 11 - Uzgodnienia branżowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 12 - Wybór oświetlenia.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-15 WWiORB - Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-16 WWiORB - Zabezpieczenie drzew nieprzewidzianych do wycinki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-17 WWiORB - Zdjęcie w-wy humusu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-18 WWiORB - Roboty ziemne - wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-19 WWiORB - Roboty ziemne - wykonanie wykopów.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-20 WWiORB - Roboty ziemne - wykonanie nasypów.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-21 WWiORB - Plantowanie skarp.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-22 WWiORB - Kanalizacja deszczowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-23 WWiORB - Kanał technologiczny.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 4-24 WWiORB - Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 7 - Wykaz zabytków w rejonie pasa drogowego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 8 - Inwentaryzacja zieleni.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał. 9 - Pomiar ruchu drogowego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - OPZ 4/PFU zał/Zał.1 Rys. 1.1.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP