WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-18

Realizacja zadań drogowych na terenie gminy Miedźna.

GMINA MIEDŹNA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372918
Zamawiający
GMINA MIEDŹNA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Miedźna, pow. pszczyński, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ IR.271.3.23.2026.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.23.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy.zip
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy/Cz. 1 Wzór umowy Zacisze.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy/cz. 2 Wzór umowy przepusty Oświęcimska.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy/cz. 3 Wzór umowy przepust Lipowa.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Lipowa/przedmiar robót - przepust Lipowa.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Oświęcimska/przedmiar robót - rowy Oświęcimska.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Zacisze/Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Zacisze/Projekt.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Zacisze/SSTWiOR ul. Zacisze Potok.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Cz. 1 OPZ Zacisze.docx
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Cz. 2 OPZ przepust Oświęcimska.docx
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Cz. 3 OPZ przepust Lipowa.docx
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Lipowa/BD-00.00. Wymagania ogólne.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Lipowa/BD-02.01 Roboty rozbiórkowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Lipowa/BD-09.02 Przepusty.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Lipowa/Pozwolenie wodnoprawne.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Oświęcimska/BD-00.00. Wymagania ogólne.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Oświęcimska/BD-01.04 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Oświęcimska/BD-02.01 Roboty rozbiórkowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Oświęcimska/BD-09.02 Przepusty.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 -Dokumentacja techniczna i OPZ/Dokumentacje/Zacisze/Uzgodnienia branżowe.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA