WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Budowa placów zabaw na terenie Gminy Miedźna. Część nr 1: „Budowa placu zabaw w Woli” Część nr 2: „Przedszkole fundamentem przyszłości”

GMINA MIEDŹNA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345066
Zamawiający
GMINA MIEDŹNA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ IR.271.3.21.2026.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.20.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu-IR.271.3.21.2026.pdf
  • Inny Załacznik nr 2 - wzóry umów.zip
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załacznik nr 4 - OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Wzór umowy Załacznik nr 2 - wzóry umów/Wzór umowy część nr 1-Wola.docx
  • Inny Załacznik nr 2 - wzóry umów/Wzór umowy-częśc nr 2- Frydek.docx
  • Inny Załacznik nr 2 - wzóry umów/Załącznik nr 1 do umowy - RODO.docx
  • Przedmiar Załacznik nr 4 - OPZ/część 1 - Wola/Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załacznik nr 4 - OPZ/część 2 - Frydek/Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Załacznik nr 4 - OPZ/część 2 - Frydek/Projekt budowy placu zabaw.pdf
  • STWiOR Załacznik nr 4 - OPZ/część 1 - Wola/STWiOR.pdf
  • STWiOR Załacznik nr 4 - OPZ/część 2 - Frydek/Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.pdf
  • Inny Załacznik nr 4 - OPZ/część 1 - Wola/Zaświadczenie NR AB.6743.663.2023.X.pdf
  • Inny Załacznik nr 4 - OPZ/część 2 - Frydek/Zaświadczenie nr AB.6743.545.2026.XII.pdf
  • Inny Załacznik nr 4 - OPZ/Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA