WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Przebudowa ul. Złote Łany w Górze.

GMINA MIEDŹNA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319407
Zamawiający
GMINA MIEDŹNA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ IR.271.3.16.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty IR.271.3.16.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/Przebudowa ul. Złote Łany w Górze - przedmiar robót.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/TOR Złote Łany/OPIS TECHNICZNY_Tymczasowa_Złote Łany_2026.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/SSTWiOR ul. Złote Łany.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/1. Złote Łany Tauron.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/2. Złote Łany Tauron.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/3. Złote Łany Tauron.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/OPZ.docx
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/Projekt.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/TOR Złote Łany/SKM_36726052007220.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/TOR Złote Łany/Złote Łany_GÓRA_TOR.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - dokumentacja techniczna i OPZ/zaświadczenie.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA