WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Remont mostu Wójtowego w m. Wola w ramach bieżącego utrzymania obiektu.

GMINA MIEDŹNA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318682
Zamawiający
GMINA MIEDŹNA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ IR.271.3.17.2026.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1- Formularz ofertowy IR.271.3.17.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy.zip
  • Inny Załącznik nr 3a - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie 125.1Pzp..docx
  • Inny Załącznik nr 4 - doumentacja techniczna i OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Wzór oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy/wzór umowy.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór umowy/Zał. nr 1 do umowy - RODO.doc
  • Przedmiar Załącznik nr 4 - doumentacja techniczna i OPZ/Przedmiar.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 - doumentacja techniczna i OPZ/Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - doumentacja techniczna i OPZ/Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - doumentacja techniczna i OPZ/Protokół M01_2025.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEDŹNA