Postępowanie zakończone 2026-07-14
Modernizacja nawierzchni dróg gminnych polegająca na wymianie nawierzchni mineralno-bitumicznych jezdni ulic w Zielonce
Miasto Zielonka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307616
- Zamawiający
- Miasto Zielonka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja techniczna/2026.05.13 - akt1 - PRD- ul. Brzozowa.pdf
- Przedmiar dokumentacja techniczna/2026.06.16 - 11 Listopada - PRD.pdf
- Przedmiar dokumentacja techniczna/2026.06.16 - Letniskowa - PRD.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna/2026.06.16 - STWIORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy PROJEKT UMOWY.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/2026.05.13 - akt1 - PRD- ul. Brzozowa.ath
- Inny dokumentacja techniczna/2026.06.16 - 11 Listopada - PRD.ath
- Inny dokumentacja techniczna/2026.06.16 - Letniskowa - PRD.ath
- Inny dokumentacja techniczna/Projekt 11 Listopada.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/Projekt Brzozowa.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/Projekt Letniskowa.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art._125 ust_1.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie art_117 ust_ 4.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Zielonka
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Literackiej do ul. Kolejowej
- Przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. W. Wilsona 34/36 w Zielonce
- Modernizacja ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Poniatowskiego do Literackiej.
- Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce – etap II
- Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja przestrzeni edukacyjnej w SP2 – etap 1