WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-31

Modernizacja ul. Pogodnej wraz z modernizacją chodnika w ulicy - wykonanie jezdni z kostki brukowej

Miasto Zielonka

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345902
Zamawiający
Miasto Zielonka
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-31
Termin realizacji
90 dni od daty podpisania umowy
Data publikacji
2026-07-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar dokumentacja/2026.07.11 - PRD - POGODNA.pdf
  • Projekt dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 1-5.pdf
  • STWiOR dokumentacja/2026.07.11 - STWIORB Pogodna.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie art_117 ust_ 4.docx
  • Wzór umowy projekt umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna.dwg
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 10.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 11.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 12.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 13.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 14.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 15.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 16.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 17-18.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 6.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 7.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 8.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - OT Pogodna str. 9.pdf
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - PRD - POGODNA.ath
  • Inny dokumentacja/2026.07.11 - PRD - POGODNA.prdx
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art._125 ust_1.docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx

Przedmiar robót — 43 pozycji

Lp.OpisJ.m.Ilość
70802-06 D-01.02.04 Rozebranie nawierzchni z betonu gr. 15 cm mechanicznie [do kosztorysu przyjęto gr. 15 cm, w przypadku grubości innej niż 15 cm roboty lrozliczone w korytowaniu] m2 16,03 16,03 m2 m216.030000000000001136868377216160297393798828125
80109-11 0109-12 D-01.02.04 Wywiezienie gruzu spryzmowanego samochodami samowyładowczymi na odległość 10 km m3 poz.7 * 0,15 2,40 m3 km2.399999999999999911182158029987476766109466552734375
90210-04 analogia D-05.03.11; D- 01.02.04 Nakłady uzupełniające za każde dalsze rozpoczęte 0.5 km transportu ponad 1 km samochodami samowyładowczymi po drogach utwardzonych materiału z rozbiórki - odl. ustala oferent m3 poz.2 * 0,05 23,20 m3 poz.3 * 0,15 83,00 m3 poz.4 * 0,08 + poz.4 * 0,04 4,75 m3 p km130.580000000000012505552149377763271331787109375
100210-04 analogia D-05.03.11; D- 01.02.04 Nakłady uzupełniające za każde dalsze rozpoczęte 0.5 km transportu ponad 1 km samochodami samowyładowczymi po drogach utwardzonych materiału z korytowania- odl. ustala oferent m3 poz.26 * 0,2 1,42 m3 km1.4199999999999999289457264239899814128875732421875
110208-07 0210-04 analogia D-02.01.01; D- 04.01.01 Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 w ziemi kat. I-III uprzednio zmagazynowanej w hałdach z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość - odl. ustala oferent m3 -(poz.8 + poz.9) -132,98 m3 poz.12 * 0,47 195,25 m3 m3157.6399999999999863575794734060764312744140625

Pokazano 5 z 43 pozycji.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Zielonka